Nodarbību laiki

Bungu spēles nodarbības notiek LELB Jauniešu centrā Mārstaļu ielā 10 (ieeja no Alksnāja ielas). Tās tiek sniegtas individuāli, vienojoties par laiku ar nodarbību vadītāju.

Bungu spēles nodarbību vadītājs – Alvils Cedriņš

 

Alvils Cedriņš ir absolvējis Jelgavas Mūzikas koledžas sitamo instrumentu spēles klasi, 2008. gadā ieguvis maģistra grādu Viļņas Mūzikas un Teātra akadēmijā klasiskajā dziedāšanā. Viņš ir arī Itālijas starptautiskā Arte e Canto konkursa Otto Millioni pirmās vietas ieguvējs. Pirmie panākumi kā bundziniekam bijuši kopā ar tādām grupām kā Herlis, Māsas, Huskwarn, Rūsa, Aparāts. Viņš ir spēlējis kopā ar ģitārvirtuozu Paulu Kurmi un daudziem citiem, kā arī iespēlējis bungas piecos oficiāli izdotos mūzikas albumos. Alvils ir arī mūzikas pedagogs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi sitamo instrumentu spēles pasniegšanā.

Bungu spēles nodarbību vadītāja – Gita Strazdiņa

 

Gita Strazdiņa pirmo ieskatu ritma pasaulē un izpratni par kopā muzicēšanu guva Nila Īles etnoperkusiju studijā. Tā bijusi lieliska pieredze, kas pamudināja viņu pievērsties arī bungu komplekta spēles apgūšanai.

Gita ir mācījusies bungu spēli pie bundzinieka Viestura Samta. Guvusi arī koncertpieredzi – pirmo reizi uz skatuves bungas spēlēja kopā ar studentu folka grupu Arkādija. Ir sadarbojusies ar kamerkori Vox Animae, spēlējusi kopā arī ar Jauniešu centra gospeļkori un piedalījusies citos muzikālos projektos. Šobrīd spēlē grupās audru un Happy Family, kā arī ir dziedātājas Madaras Dzintaras pavadošajā sastāvā. Gita arvien turpina papildināt savas zināšanas un prasmes gan bungu spēles nodarbībās pie Viestura Samta, gan individuāli.

Kontaktinformācija

Lai pieteiktos nodarbībām raksti uz adresi lelbjaunatne@gmail.com vai zvani uz numuru +371 27430100.

Dalības maksa ir EUR 35,- mēnesī.