Sākums > Laikmetīgās dejas kursi

Nodarbību laiki

Laikmetīgo deju kursi notiek katru pirmdienas un trešdienas vakaru no 19:00 līdz 20:30 LELB Jauniešu centrā, Mārstaļu ielā 10 (ieeja no Alksnāja ielas).

Laikmetīgo deju nodarbību vadītāja Ilona Serkova

Ilona

Ilona ir studējusi pedagoģiju Latvijas Universitātē un ieguvusi bakalaura grādu 2015. gadā. Viņa labprāt strādā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Ar dejošanu Ilona nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadus un ir apguvusi vairākus deju stilus, tostarp laikmetīgo deju DashDance studijā Brno (Čehijā) un Latvijas Kultūras koledžā. Ilonas degsme ir ķermeņa attīstīšana, tā iespēju robežu iepazīšana, ritms, ekspresivitāte. Ilonai interesē arī mūzika, filmas māksla un aktierspēle. Viņa ir piedalījusies dažādās izrādēs, tai skaitā Marka drāmā.

Kas ir laikmetīgā deja

dejas foto 11Laikmetīgā deja (to sauc arī par contemporary dance un lyrical dance) ir deja, kas balstīta uz dabīgajām ķermeņa likumsakarībām, gravitāciju, plašām kustībām, ieelpu un izelpu, ritmiem. To nekad nav par vēlu mācīties, jo tā seko dabīgajām ķermeņa plūsmām.
Šajās nodarbībās mācīsimes savu ķermeni sajust, iepazīt to telpas izvietojumā caur dažādiem
vingrinājumiem, iemācīsimies laikmetīgas dejas pamatelementus, veicināsim vispārējo ķermeņa vingrību un lokanību, kā arī iestudēsim nelielu konceptuālo deju. Būs iespēja uzstāties kopā ar gospeļkori.
Priekšzināšanas nav nepieciešamas.
Lai pieteiktos zvani: 27143065 vai raksti smilingilona [at] inbox [punkts] lv

Pieteikšanās nodarbībām un dalības maksa

Pieteikties laikmetīgo deju apguvei Jauniešu centrā iespējams, rakstot e-pastu Ilonai: smilingilona at inbox punkts lv vai sazinoties pa telefonu: +371 27143065. Jauni dalībnieki tiek uzņemti oktobrī.

Maksa, nākot vienu reizi nedēļā, ir EUR 20 mēnesī. Nākot divas reizes mēnesī, cena ir EUR 35 mēnesī! Maksa par katru atsevišķu nodarbību EUR 6.