Projekts “Let’s go to Aloja” ’14″:

TAS IR LABDARĪBAS KONCERTS un TALKA,

TĀS IR LŪGŠANU DIENAS “GODeeper”,

TĀ IR DALĪBA ALOJAS PILSĒTAS SVĒTKOS!

Dalība festivālā ir BEZ MAKSAS, tiek nodrošinata telts vieta par brīvu un ēdiens  par ļoti lētām cenām.

cropped-Zivs_aloja.png

Kad latvieši pēc pirmā un pēc otrā pasaules kara devās emigrācijā, nonākot savās jaunajās mītnes zemēs, kā pirmais, kas tika darīts iecerētajā dzīves vietā, 100% tā bija baznīcas būve. Tikai pēc tam tika būvēti biedrību nami, bibliotēkas, citas latviešu sabiedrībai vajadzīgās ēkas.

No mūsu skatu punkta, kā pirmo vajadzību, ko esam pamanījuši Alojā – ir jāpalīdz atjaunot baznīca. Domubiedru grupa ir izstrādājusi pasākumu plānu 2014. gadam.

Esam piereģistrējuši īpašu mājas lapu! Tās nosaukums ir Lets go to Aloja! Ko gan tas varētu nozīmēt, un dēļ kā un kā labad tas notiek? Par to mēs Jums pastāstīsim nākamajos rakstos. Šeit , šajā projektā ’14 Jums būs iespēja uzzināt ko vairāk par vienu no Latvijas mazpilsētām – Aloju. Tāpat Jūs varēsiet uzzināt kā tur dzīvo ļaudis, ar ko nodarbojas. Šeit būs iespējams aplūkot arī dažādas foto galerijas, video galerijas par pilsētu. Pats galvenais šis lapas mērķis  ir vērst pasaulē dzīvojošo latviešu uzmanību uz šīs pilsētas iedzīvotāju vajadzībām.

Pilnīgi iespējams, ka Projekts ’15, kurš arī notiks Alojā, jau būs kā laba tradīcija. Tam varētu būt jauni mērķi, jaunas palīdzības iespējas.

Un arī  nākamajos “Lets go to Aloja” mūs vienos šī vieta Latvijā – ALOJA!

Vairāk informācijas šeit.