Sep
17
Pir
Ģitārspēles nodarbības @ LELB Jauniešu Centrs
Sep 17 @ 18:30 – 21:00
Ģitārspēles nodarbības @ LELB Jauniešu Centrs | Rīga | Latvija

Katru pirmdienu, sākot no 17. septembra, Jauniešu centrā notiek ģitārspēles nodarbības.
Kursi izveidoti ar mērķi attīstīt jauniešos ģitārspēles prasmi, lai tālāk šo mūzikas dāvanu varētu lietot kalpošanā draudzē, Jauniešu centra pasākumos un arī citur
.

Jauniešu centrā ģitārspēli ir iespējams apgūt divos līmeņos:

 

    Pirmais līmenis paredzēts cilvēkiem, kuri nekad nav turējuši rokās ģitāru un par tās spēlēšanu nezina neko, kā arī tiem, kuri kādreiz apguvuši pamatus, taču daudz kas ir piemirsts, un ir vēlēšanās šīs zināšanas atsvaidzināt. Šeit mēs apgūstam pamata akordus, ģitārspēles pamata tehnikas un vienkāršus ritmus. Iegūtās zināšanas praktizējam, izpildot vienkāršas dziesmas.

  Otrais līmenis paredzēts tiem, kuriem ir priekšzināšanas ģitārspēlē. Šeit aicinām mācīties audzēkņus, kas izgājuši pirmā līmeņa apmācību, kā arī ikvienu, kuram ir pamatzināšanas ģitārspēlē. Otrā līmeņa nodarbībās mēs apgūstam sarežģītākus ritmus, barē akordus, mācāmies spēlēt sarežģītākus skaņdarbus un izkopjam prasmi spēlēt ansamblī.

Dalības maksa – 35 eiro mēnesī (skolēniem un studentiem līdz 30 gadu vecumam – 25 eiro).

Pieteikšanās: ej.uz/gitarasnodarbibas

Mūzikas instrumenti dalībniekiem jāsagādā pašiem.

vairāk info – jauniesucentrs.lv/gitara/

Okt
1
Pir
Bungu spēles nodarbības
Okt 1 @ 14:00
Bungu spēles nodarbības

Jauniešu centrs piedāvā apgūt bungu spēli individuālajās nodarbībās. Nodarbības notiek reizi nedēļā, par dienu un laiku vienojoties ar vadītāju.

Pieteikšanās – rakstot uz e-pastu: lelbjaunatne@gmail.com

Vairāk informācijas: http://jauniesucentrs.lv/bungas/

Nov
13
Otr
@ LELB Jauniešu Centrs
Nov 13 @ 18:30 – 20:00
 @ LELB Jauniešu Centrs | Rīga | Latvija

– KAS IR “MEISTARKLASES JAUNIEŠIEM”? –

“Meistarklases jauniešiem” ir regulārs pasākums, kurā aicinām dažādu jomu ekspertus dalīties ar savu meistarību praktiskā, iesaistošā veidā, līdzdalot arī ticības lomu savā dzīvē. Tēmas pamatā tiek balstītas mūsdienu jauniešu aktualitātēs, tādā veidā piedāvājot risinājumu dažādām vajadzībām.

– KAS NOTIKS 13. NOVEMBRĪ? –

Pasākuma laikā apskatīsim vienkāršus, bet efektīvus principus, kas jāapzinās ikvienam mūsdienu jaunietim, lai gan īstermiņā, gan ilgtermiņā darbotos produktīvi un līdzsvaroti. Veiksmīga laika plānošanā reti kad ir saistīta ar kādu “maģisko metodi vai tehniku”. Visbiežāk tas ir ilgstošs process, kurā apzinamies visus faktorus, kas ietekmē mūsu personīgo produktivitāti. Caur diskusijām un aktivitātēm pasākuma laikā centīsimies ne tikai saprast augstas personīgās produktivitātes principus, bet arī pielietot to ikdienas praksē.

– KAS VADĪS PASĀKUMU? –

Kristaps Kravalis – LELB Jauniešu centra vadītājs, teoloģijas maģistrs, HiPotential idejas autors un vadītājs, personības izaugsmes treneris “Franklin Covey Latvia”, ikdienā vada ar personības izaugsmi saistītus projektus, nometnes un treniņus jauniešiem, pieaugušajiem un uzņēmumiem.

Pasākums ir bez maksas.

Jautājumu, ieteikumu, neskaidrību gadījumā raksti ziņu mūsu Facebook lapā vai e-pastā info@jauniesucentrs.lv

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.