tavsgajiens_mar_22_mazs_1200x848

Galda spēļu pasākumi „Tavs gājiens” 

Galda spēļu pasākumi „Tavs gājiens”  klubā „Melnā Aita” sāk savu darbību jau no 22. februāra, ar mērķi dot iespēju dažādiem cilvēkiem satikties, iepazīties, pavadīt kopā laiku, kā arī, protams, lai apgūtu kādu jaunu spēli.

Kluba telpās jau līdz šim veiksmīgi norisinās dažādi pasākumi un aktivitātes: koncerti, izstādes, semināri, dažādas muzikas instrumentu nodarbības, kā arī citi pasākumi. Taču vēlamies pievienot šo pasākumu klāstam arī galda spēļu pasākumus, kurus būs iespēja apmeklēt ikvienam interesentam, gan jauniem spēļu spēlētājiem, gan pieredzējušiem. Ar laiku vēlamies rīkot turnīrus. Esam ieinteresēti, lai ikviens spēļu pasākumu apmeklētājs atrastu sev ko piemērotu un interesantu, tādēļ esam atvērti jaunām idejām un ierosinājumiem.

Galda spēļu pasākumi „Tavs gājiens” uzsāk savu darbību no 22.02.2013 un norisinās Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10 (ieeja no Alksnāja ielas). Par konkrētiem datumiem un laikiem lūdzam apmeklēt mājaslapu www.jauniesucentrs.lv, bet interesentiem iespēja rakstīt uz speles@jauniesucentrs.lv vai zvanīt 22025292 (Aivis).